ISITÜRK Rezistans

Isıtürk rezistans, rezistans sektöründe 25 yıllık deneyim ve tecrübenin kaliteye yansımasını, el emeği ve en ince işçilikle birleştirerek, siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Isıtürk rezistans, kendi bünyesinde ve kendi imalathenesinde, rezistans, serpantin rezistans, boru rezistans, kafalı ısıtıcılar, bemvari rezistans, fişek rezistans, su ısıtıcıları, teflon ısıtıcı, titan ısıtıcı, asit banyo rezistansı, havlupan rezistansı, semaver rezistans, çember rezistans, otoklav rezistans, manifold rezistans, direnç imalatı, reosta üretimi, kablo rezistans, sıcak yolluk rezistansı, sanayi fırınları rezistansı, quartz rezistans, pano rezistansı, ayna rezistans, plaka rezistans, sıcak hava üfleme rezistansı, mikalı ısıtıcılar ve her türlü sanayi sektöründe kullanılmak için, rezistans imalatı ve üretimi yapmaktadır.

Isıtürk rezistans, ülke genelinde fabrikasyon üretimine geçiş yapmak için yapmış olduğu çalışmaları hızlandırdığı gibi, yeni rezistans projeleriyle, stoklarını ve üretim alanını genişletmeye devam etmektedir.

Isıtürk rezistansta aradığınız tüm rezistans ürünlerine ulaşabildiğiniz gibi, özel rezistans isteklerinizin üretimini ve imalatını da talep edebilirsiniz.

TECRÜBEMİZ

Sektörde - 25. Yıl
Digital Kontrol
Teknik Personel
Yüksek Kalite
0
Uzman Kadro
0
Müşteri
0
Başarılı Proje

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ!

Veri Takibi

Siparişleriniz veritabanımızda barındırılarak, bir sonraki siparişlerinize kolaylık sağlıyoruz…

Teknik Personel

Rezistans ve Direnç imalatlarımız profesyonel teknik personellerimiz tarafından üretilmektedir.

Yüksek Kalite

Üretimlerini yaptığımız Rezistanslar ve Dirençlerde kullandığımız tüm malzemeler A kalite ürünlerden oluşmaktadır.

Dijital Kontrol

Dijital kontrol sistemlerimiz sayesinde, üretimini yapmış olduğumuz rezistanslar’da oluşabilecek en ufak hataları sıfıra indiriyoruz…

Rezistans Resimleri

MÜŞTERİLERİMİZ