ISITÜRK Rezistans

 Isıtürk rezistans, rezistans sektöründe 25 yıllık deneyim ve tecrübenin kaliteye yansımasını, el emeği ve en ince işçilikle birleştirerek, siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Isıtürk rezistans, kendi bünyesinde ve kendi imalathenesinde, rezistans, serpantin rezistans, boru rezistans, kafalı ısıtıcılar, bemvari rezistans, fişek rezistans, su ısıtıcıları, teflon ısıtıcı, titan ısıtıcı, asit banyo rezistansı, havlupan rezistansı, semaver rezistans, çember rezistans, otoklav rezistans, manifold rezistans, direnç imalatı, reosta üretimi, kablo rezistans, sıcak yolluk rezistansı, sanayi fırınları rezistansı, quartz rezistans, pano rezistansı, ayna rezistans, plaka rezistans, sıcak hava üfleme rezistansı, mikalı ısıtıcılar ve her türlü sanayi sektöründe kullanılmak için, rezistans imalatı ve üretimi yapmaktadır.

Isıtürk rezistans, ülke genelinde fabrikasyon üretimine geçiş yapmak için yapmış olduğu çalışmaları hızlandırdığı gibi, yeni rezistans projeleriyle, stoklarını ve üretim alanını genişletmeye devam etmektedir.

Isıtürk rezistansta aradığınız tüm rezistans ürünlerine ulaşabildiğiniz gibi, özel rezistans isteklerinizin üretimini ve imalatını da talep edebilirsiniz.

TECRÜBEMİZ

Rezistans Sektörde - 28. yıl
Direnç Sektörde - 20. yıl
Online Rezistans Sektörde - 10. yıl
Reosta Sektörde - 10. yıl
0
Uzmanlar
0
Müşteriler
0
Projeler

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

28 Yıllık Deneyim

28 Yıldır rezistans ve direnç sektörüne hizmet veriyoruz.

Kaliteli Hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm rezistans ve direnç müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.

Yüksek Verim

Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Düşük Maliyetler

Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

ÜRETTİĞİMİZ BAZI ÜRÜNLER

[dt_gallery_photos_masonry mode=”grid” bwb_columns=”desktop:4|h_tablet:4|v_tablet:4|phone:2″ image_sizing=”resize” image_border_radius=”0px” project_icon_color=”#ffffff” project_icon_border_width=”0px” dis_posts_total=”12″ category=””]

MÜŞTERİLERİMİZ